Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej im. Św. Aniołów Stróżów
Strona głowna  /  O przedszkolu
O przedszkolu

Serdecznie witamy na stronie naszego przedszkola, które od 1 września 2009 r. pod patronatem Świętych Aniołów Stróżów kontynuuje swoją działalność. Organem prowadzącym Przedszkole jest Kuria Diecezjalna Łowicka.

MISJA PRZEDSZKOLA

„Aby dzieci pogłębiały więź z Bogiem, Rodziną i Ojczyzną

były wrażliwe na drugiego człowieka i rozwijały wartości:

dobro, prawdę i piękno”

Zachowujemy katolicki charakter placówki, w której pracują Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa i osoby świeckie.
W każdą pierwszą niedzielę miesiąca o 16:30 serdecznie zapraszamy całą wspólnotę przedszkola na Mszę Św. w intencji przedszkola do Parafii Św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

Szczególnie uroczyście obchodzimy uroczystość patronów naszego przedszkola- Św. Aniołów Stróżów- 2 października. W tym roku Msza Św. w Parafii Św. Wawrzyńca odbędzie się 2 października w piątek o 17:00. Już serdecznie zapraszamy.

Przedszkole jest czynne codziennie
od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00—17.00

Zajęcia odbywają się w pięciu grupach, maksymalna liczba dzieci w grupie to 25.

W roku szkolnym 2017/2018 w naszym przedszkolu uczy się i bawi 150 przedszkolaków w sześciu grupach wiekowych.

Każda grupa ma swoją salę:

Sala grupy Jeżyki:

Sala grupy Tygryski:

Sala grupy Zajączki:

Sala grupy Kaczuszki:

Sala grupy Żabki:

Cieszymy się również z nowych pomieszczeń na I piętrze, w których gospodarzami jest obecnie grupa I "Wiewiórki" przygotowująca się do pierwszej klasy. Znajduje się  tam sala z tablicą interaktywną, stołówka i sale do zajęć edukacyjnych, zabawy, kącik do zajęć indywidualnych oraz do pracy z logopedą.

Z pomocą Świętych Aniołów Stróżów i przy ścisłej współpracy z rodziną dziecka pragniemy tworzyć atmosferę dobra, pokoju i radości.

Razem chcemy uczyć się dobrze przeżywać kolejny dzień.

Dlatego ważne są dla nas słowa:

"Rodzina bez przedszkola może wiele uczynić dla dziecka, przedszkole bez rodziny niewiele"

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-10