Dzień, w którym zatańczyło słońce.

„ Mój Boże, wierzę w Ciebie, adoruję Ciebie, ufam Tobie i kocham Ciebie.

Proszę Cię o przebaczenie dla tych, którzy nie wierzą, nie adorują, nie ufają i nie kochają Ciebie.”

W  niedzielę, 14 maja grupa Pszczółki wystawiła przedstawienie dla swoich Rodziców i zaproszonych gości. Uczciliśmy w ten sposób 100 rocznicę objawień w Fatimie. Mimo, iż temat nie był łatwy dzieci bardzo starały się oddać klimat tamtych czasów.

Dziękujemy za okazaną pomoc : Pani Grażynie – babci Izy za uszycie stroju Maryi, Pani Kasi- mamie Oli za uszycie fartuszków dla dzieci, panu Kazimierzowi – dziadkowi Wiktorii za oprawę techniczną.

Dziękujemy Siostrze Marietcie za oprawę muzyczną oraz Siostrze Dyrektor Ewie Marii za wielką pomoc.

We wtorek, 16 maja grupa zaprezentowała program dla całej Wspólnoty Przedszkola,

a 25 maja dzieci wystawiły przedstawienie w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Sochaczewie dla seniorów.