Dzień Głośnego Czytania

11 dni temu

Grupa Rybki

Z okazji Dnia Głośnego Czytania Rybki odwiedził gość, Pani Agnieszka Matusiak- nauczyciel, logopeda, a prywatnie babcia Maciusia. Pani Agnieszka z pomocą pacynek przeczytała dzieciom książkę pt. "Kicia Kocia na traktorze". Nie zabrakło także zabaw logopedycznych. Było to bardzo miłe spotkanie, czekamy na kolejne!

Grupa Biedronki

W ramach Dnia Głośnego Czytania w piątek grupę Biedronki odwiedziła Pani Anna Simczuk z Biblioteki Pedagogicznej w Sochaczewie, która zaprezentowała utwór " Groszki" w teatrze kamishibai. Dzieci miały okazję poprzez zabawę poznać co powstaje z małego ziarenka groszku.

Grupa Myszki

Myszki zaprosiły Mamę Lilki która przeczytała „Kto mieszka w zagrodzie?”, „Kicia Kocia w przedszkolu”, „Czy już wiesz kim zostać chcesz?”, oraz „Święta Pana Misia”. Serdecznie dziękujemy za lekturę!

Grupa Żabki

W ramach tej akcji odwiedziła nas Pani Joanna Bąk, mama Antosi która jak zwykle przygotowała wiele ciekawych niespodzianek. Opowiedziała o pracy pisarza i pokazała nam swoje książki. Przeczytała dzieciom dwie wybrane książeczki. Bardzo dziękujemy pani Joannie za miłe spotkanie.

Grupa Liski

Z okazji Dnia Głośnego Czytania gościliśmy u nas w grupie p. Annę Simczuk z Biblioteki Pedagogicznej. Przedstawiła dzieciom historię "Puchate i kolczaste", po której rozmawialiśmy o emocjach. Z tą akcją zbiegła się wizyta p. Łukasza, taty Artura, który po raz kolejny zachęcał Liski do czytelnictwa. Dziękujemy!