Pierwsza wycieczka grupy Rysie
8 dni temu
Grupa Rysie wyruszyła na swoją pierwszą wycieczkę do Kampinoskiego Parku Narodowego.
Podczas spaceru po malowniczych terenach przyrodniczych, w okolicy DPT Granica w Józefowie,
dzieci miały okazję poznać piękno lasu oraz dowiedzieć się więcej o jego mieszkańcach.
Ważnym punktem wyjazdu był udział w ciekawych warsztatach,
podczas których dzieci zdobywały nową wiedzę poprzez zabawę i aktywne działania.
To był pełen wrażeń dzień, który na długo pozostanie w pamięci Rysiów.
