Pierwsza wycieczka grupy Rysie

8 dni temu

Grupa Rysie wyruszyła na swoją pierwszą wycieczkę do Kampinoskiego Parku Narodowego.

Podczas spaceru po malowniczych terenach przyrodniczych, w okolicy DPT Granica w Józefowie,

dzieci miały okazję poznać piękno lasu oraz dowiedzieć się więcej o jego mieszkańcach.

Ważnym punktem wyjazdu był udział w ciekawych warsztatach,

podczas których dzieci zdobywały nową wiedzę poprzez zabawę i aktywne działania.

To był pełen wrażeń dzień, który na długo pozostanie w pamięci Rysiów.