Nocowanie Aniołków w przedszkolu
7 dni temu
Tradycją jest, że najstarsze grupy mogą przeżyć przygodę w formie nocowania w przedszkolu.
W tym roku tego zaszczytu dostąpiły dzieci z grupy Aniołki. Atrakcji było co nie miara.
Zaczęliśmy od przygotowania sobie spania, wspólnej kolacji i krótkiego biesiadowania.
Jak za oknem zaczęło robić się ciemno wyruszyliśmy na podchody z latarkami,
potem piżama party, bitwa na poduszki i spanie razem z koleżankami i kolegami
jak za dawnych czasów na leżakowaniu.
To był piękny czas...

