Nocowanie Aniołków w przedszkolu

7 dni temu

Tradycją jest, że najstarsze grupy mogą przeżyć przygodę w formie nocowania w przedszkolu.

W tym roku tego zaszczytu dostąpiły dzieci z grupy Aniołki. Atrakcji było co nie miara.

Zaczęliśmy od przygotowania sobie spania, wspólnej kolacji i krótkiego biesiadowania.

Jak za oknem zaczęło robić się ciemno wyruszyliśmy na podchody z latarkami,

potem piżama party, bitwa na poduszki i spanie razem z koleżankami i kolegami

jak za dawnych czasów na leżakowaniu.

To był piękny czas...